Exocraft.io

Exocraft.io Hakkında

Exocraft.io ‘da Benzersiz exocraft’ınızı oluşturun ve savaşmak ve zirveye giden yollara gitmek için dron filonuzu büyütün.

Round tabanlı olmaktan ziyade Exocraft.io, seviye tablosunu yükseltebileceğiniz ve geçmiş oyun oturumlarının başarısına katkıda bulunabileceğiniz bir kalıcı MMO’dur. Siz ilerledikçe, daha fazla içerik ve oyun modu açacaksınız.

Exocraft.io Nasıl Oynanır?

Oyun klavyeniz (WASD veya ok tuşları)ve fare veya dokunmatik ekran oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Temel hareketin ötesinde, savaş için kontroller oldukça basittir. Bir hedefin kapsamı içindeyseniz, dron’larınızı dağıtmak için sadece tıklamanız yeterlidir. Bir hedefe uzun bir tıklama ile tüm dronları anında dağıtabilirsiniz.

Exocraft.io Stratejisi

Bu oyunda, gezegendeki AI koruyucularına karşı diğer oyuncularla yarışıyorsunuz, bu yüzden arkadaşça olmak ve başkalarıyla takım kurmak için en iyi şekilde çabalayın. Düşman gruplarının birçoğu sizin yerinizi almanız için çok güçlü olacak. Mekanikler ayrıca, temel güçlü ve zayıf yönlere de dayanmaktadır. Örneğin, su temelli dronları yangın koruyucularına karşı dağıtmak, örneğin eletrik veya ateşten çok daha etkili olacaktır.

Author: ioyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir