Tanksmith.io

Tanksmith.io Hakkında

Tanksmith.io,Kaynakları topla. Tankını yap. Savaşa gir. Tüm dünyadan oynayan oyunculara karşı gerçek zamanlı oyna. Orijinal bir tank-atıcı / kule savunma hibrit.

Tankınızı 10 benzersiz ünite ile birleştirin ve 5 farklı kaynakla geliştirin. Gerçekçi 2D fizik ile yüzlerce oyuncuya karşı savaşın.

Birimler şunlardır: Temel Birim, Temel taret*, Yükseltici Birimi, Şifa Ünitesi, İkiz taret*, Keskin Nişancı taret*, Simya Lab., Cannon taret*, Sekiz taret* ve Delici.

Web, mobil ve Android’de mevcut.

Tanksmith.io Nasıl Oynanır?

WASD veya ok tuşlarını hareket ettirin. Farenizle nişan alın. Ateş etmek için sol tıklayın. Hayatta kalmak için özünüzü koruyun. Kaynakları toplamak için şekilleri yok edin. Mağazadan bir birim seçin ve yerleştirmek için tıklayın. Daha iyi birimler oluşturmak için daha iyi kaynaklar toplayın. Otomatik ateşlemeyi etkinleştirmek için E tuşunu kullanın. Yükseltmek veya yok etmek için tankınızdaki bir birimi tıklayın. Tankınızı güçlü olmak için toplayın. Diğer oyuncularla savaşın ve liderlik sıralamasında zirveye çıkın.

Tanksmith.io Stratejisi

Odun toplayarak başlayın. Çekirdeğinizi koruyan birimler oluşturmak için bunu kullanabilirsiniz. Daha fazla taret* daha hızlı toplanıp inşa etmenizi sağlar. Kaynakları Demir’e dönüştürecek bir odunu simya laboratuarı eklemeyi deneyin, sonra birimlerinizi yükseltebilirsiniz. Daha iyi kaynaklara (Altın, sonra Elmas, sonra Ametist) yükselmeye devam edin ve oyuncuları yok etmeyi deneyin. Bir noktada, liderini devirebilir ve sunucuyu yönetebilirsiniz.

Tanksmith.io Paskalya Yumurtaları
Ametist’ten daha güçlü bir gizli kaynak var. Üçgenlerden toplanamaz, bu yüzden sırrınızı çözmeniz gerekecek! Diğer oyunculardan da çalabilirsiniz.

* = Taret Bir tankın silahlarını taşıyan ve şasiye göre dönerek 360 derecelik bir atış alanına sahip olan zırhlı kundak.

Author: ioyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir